Pohádkový koncert :)

Zveřejněno: 8. února 2019

Od začátku školního roku se  každou středu od 14.00  školou linou " pohádkové tóny".....to zpívá náš Cihelňáček!

Cihelňáček je pěvecký sbor, který pracuje pod vedním paní učitelek Moskalové a Dziadziové. Zpěváčky jsme viděli při Vánočním jarmarku a také při předávání vysvědčení prvňáčkům.

Středa 6. února byla ale docela jiná! Čekal nás Pohádkový koncert :). Všichni členové Cihelňáčku byli převlečeni do pohádkových masek a pohádkové byly i kulisy a výzdoba a pak to začalo......Popelka, Mrazík, Loupežnická pohádka... My diváci se zaposlouchali a byli jsme s dětmi v opravdových pohádkách!

Děkujeme všem šikovným zpěváčkům, rodičům - divákům a nejvíce paní učitelce Moskalové a Dziadziové za obrovský kus práce!

Navštivte fotogalerii! (Videoreportáž připravujeme)

M. Kraslová za všechny diváky a posluchače