PACHATELÉ DOBRÝCH SKUTKŮ ….

Zveřejněno: 23. října 2019

…. Kdo jimi asi může být? No, v podstatě asi každý :) … Ale v našem případě je řeč o dvou nerozlučných kamarádech, kteří, jak už název napovídá „páchají dobré skutky“. Mají dobré srdce, a tak když mají pocit, že někdo v jejich okolí potřebuje pomoc, vrhají se do toho po hlavě. Bohužel, každá jejich snaha se vždycky nějak zvrtne…. A právě s těmito kamarády a jejich příhodami (průšvihy) se seznámily děti, které se rozhodly přihlásit do Čtenářského klubu. Takže tito žáci už vědí, proč se první díl jmenuje Puntikáři, druhý Duchaři a třetí Kouzláci. Zamysleli se nad tím, jaké kouzlo by oni použili během vyučování, sami si nacvičili a připravili kouzla nejen s kartami. A protože se blíží čas dušiček a Halloweenu, připravily jsme si pro čtenáře zajímavý úkol - vyrobit si strašidelný obal na knihu, sešit, deníček. Stříhalo se, lepilo, občas se i popálil nejeden prstík neposednou tavnou pistolí. Ale to nevadí. Konečný výsledek za to opravdu stál. Krásná hodina, kde se nadšeně zapojili všichni včetně paní učitelek a děti si odnesly domů jedinečný originální obal.

Nechte se inspirovat fotogalerií.

P. Bartošová a N. Dziadziová