Naši skokani se neztratili

Zveřejněno: 12. prosince 2019

školní tělocvična ZŠ Mendelova
středa 11.12. a čtvrtek 12.12.2019

Letošní městské kolo ve skoku vysokém opět nabídlo zajímavé výsledkové zápletky a výkony všech zúčastněných soutěžících. Velice nás těší, že naši žáci a žákyně se v konkurenci ostatních škol neztratili.
V kategorii dívek jsme sice nedosáhli na individuální medailový úspěch, avšak 2. místo našich starších dívek v týmové soutěži se také počítá.
V kategorii chlapců pak velmi příjemně překvapil Adam Gabovič, který skvělým výkonem 140cm vybojoval 1. místo v kategorii mladších žáků.
Starším žákům unikly medailové pozice jen o pověstný vlásek. Svými výkony však přesvědčili, že se s nimi rozhodně musí počítat.
Eugen Miker 160cm (stejný výkon jako vítěz soutěže).
Vojta Szalbot 155cm a vylepšení osobního rekordu.
Reprezentanti školy:
Bernatíková Adéla, Mikušťáková Aneta, Pachotová Michaela
Bikár Dominik, Dzieciatkowski Fabian, Gabovič Adam, Vozárik Janko
Miker Eugen, Szalbot Vojtěch

Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se ve svém volném čase této zajímavé atletické disciplíně věnují a dělají velmi dobré jméno naší škole.

D. Badura