ŽÁCI SI UŽILI SKVĚLÝ ZÁŽITKOVÝ WORKSHOP

Zveřejněno: 12. prosince 2019

Etiketa a společenské chování bylo hlavním tématem zážitkového workshopu pro žáky 8. a 9. tříd karvinských základních škol. Žákovské týmy škol Cihelní, U Studny a Mendelova vyplňovaly znalostní kvízy a plnily praktická zadání, u kterých si ověřovaly znalosti. Jak dobře se orientují v dané oblasti, předvedly u významnosti osob, stolování, oblékání, skládání ubrousku, pořadí příborů nebo vázání kravaty. V soutěžním workshopu zvítězil tým ze základní školy Cihelní a získal knižní publikace Ladislava Špačka. Akce bude probíhat v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Karviná také v příštím roce a bude nabídnuta dalším školám.

MAP II ORP Karviná, Mendelka, Základní škola a Mateřská škola, U Studny, Karviná, ZŠ Cihelní, Karviná ( převzato z FB stránek města Karviná)

A MY GRATULUJEME!!