HRAJEME SI S ANGLIČTINOU – soutěž 5. tříd

Zveřejněno: 28. ledna 2020

Naše tradiční anglická soutěž se uskutečnila 23. ledna a zúčastnili se jí všichni přítomní žáci z 5.A a 5.B (celkem 34 účastníků). Čekalo na ně celkem 10 stanovišť, na kterých strávili při plnění úkolů vždy jednu minutu. A v čem soutěž spočívala? Páťáci kreslili, luštili kvízy, poslepu hádali tajemné předměty, hledali slovíčka, buď na obrázcích, nebo si je museli vymyslet – dnes se prostě neučili ve třídě s vyučujícími, ale hráli si. Úkoly byly velmi různorodé, a proto si každý našel něco, v čem mohl vyniknout a ukázat, co se v hodinách angličtiny již naučil. Chceme moc poděkovat za pomoc na stanovištích všem žákům 9.A, kteří mladším spolužákům pečlivě všechny soutěžní úkoly vysvětlovali a poté i vyhodnocovali. Zde jsou ti nejúspěšnější soutěžící:

1. místo: Matyáš LOKAJ (5.A) 140 bodů
2. místo: Nela RANDOVÁ (5.A) 131 bodů
3. místo: Nela TRZASKALIKOVÁ (5.A) 127 bodů

Gratulujeme!

Vyučující anglického jazyka (Ing. Mitašik, Mgr. Tvrdoňová)