3.zasedání školního parlamentu

Zveřejněno: 13. prosince 2015

se konalo 27.11. ve 14.00. Opět v pátek a opět musím pochválit většinu parlamenťáků.

Za vzornou účast (tj.přišli oba) : 6.A, 6.B, 7.A, 8.A, 8.B a 9.C :-) :-):-) Poloviční účast (s omluvou druhého): 9.A, 9.B:-) Co napsat k 7.C: Rozka chodí vzorně, Martin se neomluvil, tak se do příští schůzky dohodněte, co s tím. Největším oříškem je tentokrát 7.B: nepřišel ani jeden. Ani Jirka, který vždycky chodí vzorně, ale už jsme si vše vysvětlili - kvůli "informačním šumům" o schůzce nevěděl, stane se:-) Zato Kuba o schůzce věděl, osobně jsem mu ten den říkala, že se koná.Takže po domluvě to kluci napraví tím, že uspořádají další zasedání, které by se mělo konat v lednu.A zase všechno "pofrčí" tak, jak má.:-)

Hosté: Mgr.Jelínek, ředitel školy, Mgr.Kraslová, zástupkyně pro II.stupeň. Díky za jejich čas:-)

Co se projednávalo:

· informace z Rady mládeže (díky, Honzo a Damiene:-)

· organizační záležitosti kolem akademie - doplňování učiva, vstupenky

· sbírka na psí útulek

· "drobnosti výukové"

a. zvonění - někteří naši žáci buď hůř slyší, nebo jim je jedno, že zvoní na hodinu:-( to by se mělo napravit

b. šatny - občas některá šatna není zamčená v 7:55, hlídejte si to, šatnáři !!!

c. rekonstrukce šaten a wc - projektová dokumentace se zpracovává, následně proběhne kontrola hydroizolace a poté vlastní rekonstrukce (informace přímo od pana ředitele)

To by bylo ve stručnosti všechno, pokud by vás zajímaly podrobnosti, ptejte se........svých parlamenťáků, jak jinak, však už to znáte:-)

PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A TĚŠÍM SE NA VŠECHNY V LEDNU:-))) I.M.