Náš první den máme za sebou.
Dnes nás čeká noční pozorování hvězdné oblohy, Držte nám palečky, ať máme nebe bez mráčků.

VIDEOREPORTÁŽ NAJDETE ZDE!

V úterý večer jsme vyrazili " za hvězdami" a pozorování se vydařilo:))!!

 

Den druhý

Plnili jsme mnoho zkoušek, za které získáváme mince a naše amfory se krásně plní. Díky matematických výpočtů zjistili, které jsme znamení. Nanosili si dřevo na středeční táborák. Zkusili jsme si taky rozdělat oheň pomocí křesadel, které jsme dostali darem od pana Tyrlíka. Děkujeme;) V noci jsme pozorovali noční obluhu s pány hvězdáři. Obrovskými dalekohledy jsme například viděli planety Jupiter a Saturn. Vrátili jsme se po půlnoci a s radostí ulehli do postýlek.

Navštivte fotogalerii!

Den třetí

....najdete ve fotogalerii tady:) !

Krásné slunečné dopoledne nám opět umožnilo plnit zkoušky venku. Dozvěděli jsme se něco o Olympijských hrách a u toho trošku zopakovali češtinu.
Ale pak přišla bouřka, kterou jsme přečkali v budově. Čas nám zpříjemnili odvážní žáci, kteří ukázali svůj talent. Nejhorší na odpolední bouřce však bylo, že nám zmoklo dřevo na táborák, které jsme si pracně nanosili:) I to jsme zvládli a po večerním opékání vyrazili na stezku odvahu. Vrátili jsme se všichni:)

 

Čtvrtý den a video je zde!

Je pátek - náš poslední den. Čeká nás vyhodnocení naší týdenní snahy a poté balení. Cestou domů navštívíme ještě přehradu Šanci. Brzy na viděnou.