Budoucí prvňáčci

Máte těžkou hlavu z toho, jak vybrat školu pro svého budoucího prvňáčka? 

Vzdělávací programy škol jsou podobné, mnohdy stejné. 

Zájmová činnost je určitě důležitá, ale vždy se dá najít i mimo školu. 

Kdo bude mé dítě vést, kdo mu bude předávat znalosti, pečovat o něj, nahradí mě na nutnou dobu i jako rodiče tak, aby se cítilo v bezpečí a do školy se těšilo? To jsou ty správné otázky. A právě učitelé jsou tím pokladem každé školy, který ale není vidět jako opravené budovy nebo specializované učebny. 

Je třeba jít za jistotou, protože: „Na dobrém začátku vše záleží.“ (J. Á. Komenský) 

U nás tu jistotu máte. 

Těšíme se na Vás, učitelé 1. stupně

Fotka ze školního karnevalu 2024

Zápis do 1. třídy

Nestihli jste zápis? Domluvte si osobní schůzku. Kontaktujte zástupkyni Lenku Trzaskalikovou, e- mail: trzaskalikova.l@cihelni.cz nebo telefonicky přes sekretariát školy: 596 311 297.

 

Pro školní rok 2024/2025 musí být do 1. třídy zapsány děti, které do 31. 8. 2024 (včetně) dosáhnou věku šesti let a také děti, které měly v minulém roce odklad školní docházky. K zápisu se musíte dostavit i v případě, že chcete pro své dítě žádat odklad školní docházky.

Termín do 30.4. 2024

 

 

Proč si nás vybrat

Jsme tým lidí, který práce baví i mimo pracovní dobu. Jde nám o zdravý vývoj dítěte. Náš vzdělávací plán nese název: „Tvořivá škola - škola pro život“ a tímto směrem se i snažíme ve výuce jít.

Pro předškoláky

 

Předškoláci mají možnost navštívit Školičku nanečisto, kde si vyzkouší, jaké to je sedět ve školní lavici a učit se s paní učitelkou. Rodiče mohou být u toho a pozorovat své dítě, jak se mu daří. Ve dnech Školy dokořán je příležitost prohlédnout si celou školu a zažít dobrodružství při stopovací hře, která je pro děti připravena. Další šance, jak poznat nejen školu ale i celý kolektiv, jsou naše Jarmarky - Vánoční a Velikonoční. Tímto Vás srdečně k nám zveme.