Autobus vás zaveze až do STONAVY. Plánované zastávky jsou: Mototechna, Prior, Univerzita, Nemocnice, Tesco. Časy budou upřesněny.

Lístky je možno zakoupit do konce ledna.

Srdečně zveme všechny rodiče, kteří se k nám chtějí přidat, na schůzku konanou ve spodní sborovně školy. Pokud se nemůžete schůzky zúčastnit, ale jste ochotni pomáhat s organizací akcí pro děti, nechte na sebe kontakt u třídního učitele.

SRPŠ

Děkujeme Všem, kteří si s námi užili již pátý školní ples a svou útratou tak přispěli do pokladny SRPŠ. Letošní výdělek činil cca 16 000 Kč a bude využit na další akce pro děti. Další poděkování posíláme všem třídám a jejich třídním učitelům za pořízení krásných darů do tomboly. Děkujeme také mažoretkám Lady J pod vedením paní Tlukové a tanečním párům pod vedením paní Švecové za krásná vystoupení, kterými nám zahájili náš ples. Jsme rádi, že trénujete právě na naší škole. Další slova díků posíláme rodičům a učitelům, kteří nám napekli zákusky, školní jídelně, která se postarala o chlebíčky, jednohubky a také přidala dar do tomboly. A v neposlední řadě nemůžeme zapomenout na další sponzory, kteří nám svou štědrostí rozšířili nabídku naší tomboly. Děkujeme.
Vaše SRPŠ

Navštivte fotogalerii!

Ples 2018
Ples 2018 Ples 2018
Ples 2018
Ples 2018 Ples 2018