Vážení rodiče budoucích prvňáčků!
Přes všechny obtíže současné nelehké doby dění ve škole stále pokračuje. V dubnu podle platné legislativy proběhne zápis do 1. ročníku. Zapsat se musí děti narozené od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015 a děti, které měly odklad školní docházky (OŠD)


Jak bude probíhat zápis na Cihelní? Můžete si vybrat jednu ze dvou variant.


1. individuální zápisová konzultace
= osobní setkání budoucího prvňáčka s jedním rodičem a paní učitelkou (učitelem) za dodržení všech hygienických opatření (dezinfekce, respirátor, rouška, rozestupy). S sebou - rodný list dítěte, občanský průkaz.
Konzultace budou probíhat v těchto dnech: 7. 4. - 9. 4. 2021 a 19. 4. - 21. 4. 2021. Je potřeba se objednat na těchto telefonních číslech: 596 311 297, 558 846 030, případně si termín domluvit elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (stačí napsat ZÁPIS, Vaše jméno a telefon, budeme Vás kontaktovat).


2. distanční forma zápisu
= zápis na dálku, do školy s budoucím prvňáčkem osobně nepřijdete.
Zápis na dálku bude probíhat od 7.4. do 21. 4. 2021 - podrobný postup kroků viz níže – vyberete si jeden z nich1. Žádost vyplníte elektronicky, elektronicky také podepíšete, připojíte naskenovaný rodný list dítěte a vše zašlete v libovolném formátu (pdf, jpg…) na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přijetí žádosti Vám potvrdíme).

2. Žádost si vytisknete, vyplníte a podepíšete ručně, naskenujete, připojíte naskenovaný rodný list dítěte a vše zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (přijetí žádosti Vám potvrdíme)

3. Žádost si vytisknete, vyplníte a podepíšete ručně a spolu s kopií rodného listu dítěte vložíte do obálky, nadepíšete ji ZÁPIS 1. ROČNÍK, zalepíte a vhodíte do schránky umístěné na vchodových dveřích naší školy

4. Nemáte-li tiskárnu nebo v případě obtíží s elektronickou komunikací – nezoufejte, i na to pamatujeme. Počínaje datem 7. 4. na Vás vždy v pondělí a ve čtvrtek od 10:00 do 12:00 budeme čekat, předáme Vám vytištěnou žádost, pomůžeme nakopírovat rodný list, žádost si odnesete, v klidu domova ji vyplníte, vyplněnou přinesete a vhodíte do schránky umístěné na vchodových dveřích naší školy. Pokud zvolíte tuto možnost, kontaktujte nejprve telefonicky sekretariát školy - 596 311 297 - na domluvení podrobností (při telefonátu budete potřebovat svůj občanský průkaz k ověření údajů)

Žádáte-li o OŠD, vyplňujete tuto žádost:Platí také postup popsaný v bodech 1. - 4. (vybíráte jednu z možností).

Případné dotazy posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vysvětlíme všechny nejasnosti, žádnou otázku nevnímáme jako zbytečnou, vstřícnost považujeme za samozřejmost.
Přejeme Vám i dětem hlavně zdraví a věříme, že Vás v září přivítáme v první třídě za lepších epidemiologických podmínek „U NÁS NA CIHELNÍ“
Sledujte webové stránky školy, všechny informace najdete zde!

KRITÉRIA PRO PŘIJETÍ DO 1.ROČNÍKU NAJDETE ZDE: