Skáčeme rádi, zatím však máme co zlepšovat

Zveřejněno: 3. března 2019

školní tělocvična ZŠ Mendelova
středa 27.3. a čtvrtek 28.3.2019

Městské kolo proběhlo na ZŠ Mendelova. Ano chuť pracovat a trénovat nám nechybí, vždyť se pravidelně setkáváme dvakrát týdně, abychom na sobě pracovali a dále se zlepšovali. Ani závody z minulého týdne nebyly neúspěchem. Pro mnohé naše závodníky to byly první podobné závody vůbec a tudíž šli hlavně okouknout atmosféru a nasbírat zkušenosti.
Přesto jme se prosadili v kategorii starších dívek, kde Adéla Bernatíková získala výkonem 135cm první místo. Družstvo dívek obsadilo pěkné druhé místo.
V kategorii chlapců jsme sice na medaile nedosáhli avšak výkon Ladislava Czyže 150cm a jeho 4. místo nejsou zklamáním.

Školní družstvo tvořili tito žáci: Adéla Bernatíková, Barbora Brůnová, Natálie Ondruchová, Ladislav Czyž, Evžen Miker, Šimon Galik, Janko Vozárik, Fabián Dzieciatkowski, Adam Gabovič

Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se ve svém volném čase této zajímavé atletické disciplíně věnují a dělají velmi dobré jméno naší škole.